ASL logo

 

 

Projekt Gansberg Koliba pozostáva z troch nízko podlažných bytových domov obklopených nadštandardne veľkým pozemkom s rozlohou 6 500 m2 v chránenom uzatvorenom areáli. V tomto projekte sa autori zamerali na priania budúcich užívateľov. Project rozdelili do štyroch kategórií, aby si každý z nových majiteľov vybral presne to, po čom najviac túži. Byty z kategórie Garden sú pre ľudí, ktorí obľubujú život v súlade s prírodou. Byty so záhradou sú zasadené do prostredia a ponúkajú oázu pokoja. V tejto kategórii sa nachádzajú 3- až 4-izbové byty s predzáhradkou a rozlohou až do 259 m2. Kategória City View je určená pre milovníkov výhľadov na mesto. Úžitková plocha bytov je doplnená priestrannými terasami. Byty tejto kategórie sú luxusné  2- až 5-izbové, s terasami až do 200 m2a sú vhodné pre všetkých, ktorí si radi vychutnávajú nádherný výhľad.

Po náročnom dni hľadáme oddych a pokoj. Práve takúto atmosféru ponúkajú byty z kategórie Quiet. Byty z tejto kategórie sú vhodné pre slobodných či menšie rodiny, ktoré uprednostňujú pokojné, ničím nerušené bývanie. V tejto kategórii nájdete útulné 2- až 3-izbové byty s výmerou až do 139 m2 vrátane exteriéru.

Byty z kategórie Premium sú určené pre najnáročnejších. Luxus v podobe priestranného interiéru je oázou možností, ako byt využívať. Tu bude vždy dostatok priestoru na všetky obľúbené aktivity – posedenie s priateľmi, grilovanie, či rodinný obed. Do tejto kategórie sú zaradené 4- až 5-izbové byty s výmerou až do 350 m2 vrátane terasy.

 

Lokalita: Bratislava, Koliba
Developer: ITB Development
Autori: Architekti Šebo Lichý
Generálny dodávateľ: ise s.r.o.
Výstavba: 2017 – 2019
Vizualizácie: štúdio 3 dii

 

Kompletný článok si prečítajte kliknutím na odkaz nižšie.

Článok bol vydaný v časopise EUROSTAV.